2018_03_logo

O mnie
Jak pogodzić normalne życie z byciem FIT i nie zwariować?

Jestem…

Hej, nazywam się Iza i jestem fit coachem. Uczę swoich podopiecznych jak ułożyć dietę i trening, które pasują do ich stylu życia. Bez zbędnych restrykcji i bez efektu jojo.

Byłam na wszystkich dietach, jakie tylko są możliwe. Zaczynając od diety dukana, kończąc na diecie kulturystycznej. Ćwiczyłam w domu z Ewą Chodakowską, wykupowałam plany dietetyczno-treningowe od znanych, gwiazd fitnessu, brałam udział w wielu szkoleniach…. 

Przez kilka lat zmagałam się z zaburzeniami odżywiania. A przez kolejne wracałam do zdrowia, po tych wszystkich dietach i próbach osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Przez ten czas zdobyłam ogromne doświadczenie i dziś, dzielę się nim z innymi osobami, aby nie popełniały tych samych błędów, były zdrowe i szczęśliwe. 

 

Jestem świetna w tym co robię….

Moi podopieczni jedzą ulubione produkty, chodzą z rodziną i przyjaciółmi do restauracji, a treningi są dla nich przyjemnością. Pomogłam im wyrzucić ze słownika słowo „niemożliwe”. Osiągają zamierzone rezultaty bez męczarni, wyrzeczeń i bez efektu jojo. Zachowując przy tym zdrowie i energię. Wspaniale radzą sobie samodzielnie po zakończonej współpracy. 

Co jeść na diecie, żeby schudnąć i nie tyć? 

Wszystko, tylko z głową! 

 

Dieta i treningi są dla Nas, a nie my dla nich,
a ODCHUDZANIE to nie CZARY…

Dieta bez diety? Jak zdrowo schudnąć?

Wcale nie musisz jeść samych jaglanek, sałatek, suchego ryżu, kurczaka i stosować odżywek białkowych. Zdrowa dieta to, przede wszystkim dobrej jakości produkty, odpowiednia kaloryczność i jak najmniej stresu związanego z jedzeniem!  

Jedzenie ma dawać przyjemność i powera do działania, a nie być permanentną udręką. 

A odchudzanie to, nie czary. Uczę swoich podopiecznych jak nie tyć, a jeść praktycznie wszystko. U mnie w planie jest miejsce na pizzę i słodkości. Szkoda życia na rygorystyczne diety, kiedy można dobrze czuć się w swoim ciele i bez wyrzutów sumienia pozwolić sobie, na małe, co nie co….

Chcesz schudnąć 5, 10, 15, 20 kg i więcej… a nie wiesz od czego zacząć skuteczne odchudzanie? Szukasz trenera personalnego w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, na Śląsku i Trójmieście?

Odezwij się do mnie przez mój fanpage lub na kontakt@cocorose.pl. Wspólnie ustalimy plan działania pod Twoje możliwości.  

   

Dołącz do grupy
FIT LIFE fit food, fit motivation, fit LOVE

po solidną dawkę wsparcia i motywacji