ScrollToTop

Śniadanie w restauracji GVARA

W czasie tygodniowego pobytu w Gdańsku praktycznie codziennie szukaliśmy miejsca, gdzie moglibyśmy zjeść pożywne śniadanie i to najlepiej w okolicy samego centrum. Po 2 śniadaniach hotelowych i dwóch w restauracji Chleb i Wino przyszła kolej na restaurację Gvara.

Menu śniadaniowe restauracji Gvara

Menu śniadaniowe jakie proponuje restauracja Gvara składa się z pozycji „pojedynczych” takich jak m.in. owsianka z bakaliami i owocami sezonowymi (10 zł), jajecznica (12 zł), tosty (12 zł) czy naleśniki z twarogiem lub dżemem (13 zł). Na większy apetyt są zestawy śniadaniowe. Mamy do wyboru trzy z jajecznicą, kaszanką z cebulą lub białą kiełbasą ponadto w każdym znajduje się twarożek ze szczypiorkiem, wędlina własnego wyrobu, ser żółty, pieczywo, masło, ogórek, pomidor i kawa lub herbata. Cena jednego zestawu to 28 zł.

Gdybym musiała wystawić ocenę, dałabym 4. Kiełbasa dobrej jakości, smaczna jajecznica i twarożek, świeży pełnoziarnisty chleb i dobra kawa. Świetny pomysł z wędliną własnego wyrobu, ale zbyt cienkie plasterki. Na jedną kromkę dałam 2 plasterki z trzech i w ogóle nie było czuć smaku szynki, a zostały 3 kromki chleba. Masło prosto z lodówki, twarde jak kamień i nie obrany ze skórki ogórek. I stąd niższa ocena. Ogólnie fajne śniadanie, wyszliśmy najedzeni. I następnym razem wrócimy.

Godziny śniadaniowe: 9-11:45
Adres: Chlebnicka 48/51 80-830 Gdańsk  | facebook
Telefon: 795 889 288

Podobne posty

Grupa migrena facebook
Grupa dieta facebook
OBSERWUJ MNIE NA

Napisz do mnie na kontakt@cocorose.pl

Znajdź mnie na