ScrollToTop

Trener sadysta czy może chłopak chorej dziewczyny?

7 kwietnia Katarzyna Dziedzic – dziewczyna trenera personalnego Miłosza Pawłowskiego poinformowała policję i wszystkie media o tym, że została brytalnie pobita przez mężczyznę. Uderzał jej głową o podłogę w łazience, połamał jej nos, rozciął łuk brwiowy do tego obił ręce i nogi.

Miłosz Pawłowski jest nie tylko trenerem personalnym, ale również uczy samoobrony. Media szybko podłapały temat. Nagłówki typu „trener personalny z Gdańska pobił swoją dziewczynę” świetnie się sprzedają.

Jestem daleka od internetowych samosądów. Nie wiem dlaczego za każdym razem najpierw niszczy się człowieka, a dopiero później wyjaśnia całą sytuację. Podobnie było z Deynn i Danielem Majewskim, gdy siostra opublikowała wpis na blogu opisującym jacy oni są źli i niedobrzy. Jak się później okazało siostra z problemami emocjonalnymi i myśleniem dziecka być może czuła się pokrzywdzona, jednak „czuć się”, a „być” to jest zasadnicza różnica.

Zobacz wpis:
Co zgubiło DEYNN i Jej chłopaka Daniela Majewskiego w kontakcie z Klaudią Surmą?
Deynn i Daniel Majewski u Wojewódzkiego

Miłosz Pawłowski – trener personalny z Gdańska czy damski bokser?

Większość dostępnych informacji zdecydowanie obciąża Miłosza Pawłowskiego. Szczególnie nagranie, w którym mówi do swojej byłej żony o „urżnięciu łba” i „złamaniu żuchwy”. Co prawda wygląda to dzisiej nieco „lepiej”, ponieważ od samego początku Katarzyna Dziedzic twierdziła, że ofiarą przemocy była nie tylko ona, ale też inne osoby, w tym jego była żona. Niedawno jednak kobieta wydała oświadczenie, w którym zaprzeczyła o jakimkolwiek maltretowaniu ze strony byłego męża. Dziwne, że teraz bił, a wcześniej nie…. A może po prostu była żona boi się powiedzieć prawdę…

Trener z Gdańska broni się mówiąc o doświadczeniu w sztukach walki, gdyby to on ją uderzył w najlepszym scenariuszu Kasia leżałaby kilka miesięcy w szpitalu, a w najgorszym mógłby ją zabić. A może taki był plan? Uderzyć, ale nie zabić… A doskonale wiedział jak to zrobić…

Katarzyna Dziedzic ofiara przemocy czy intrygantka….

Wysoce prawdopodbne jest to, że Katarzyna Dziedzic była ofiarą przemocy, ale z drugiej strony mogła sama przewrócić się lub okaleczyć z zazdrości tymbardziej będąc pod wpływem środków psychotropowych i alkoholu. Mówiła też, że widziała w Miłosza oczach szał i wiedziała, że będzie z nią źle. I teraz czy osoba z tak bogatym doświadczeniem w sztukach walki w ataku szału zatrzymałaby się na tym etapie?

Katarzyna Dziedzic leczyła się psychiatrycznie z powodu depresji. Podobno Miłosz Pawłowski również jednak był to skuteczny argument do niepłacenia alimentów i z tego powodu mogło być to naciągane. Doskonale wiemy jak wygląda w Polsce otrzymywanie zwolnień lekarskich. Nie jest to kwestia trudna do załatwienia.

Jak rostrzygnie się sprawa „trenera-sadysty i Katarzyny Dziedzic?

Z jednej strony trudno uwierzyć, że drugi człowiek, drugiemu człowiekowi może coś takiego zrobić, a tym bardziej chłopak swojej dziewczynie, mężczyzna kobiecie. Mamy jednak wiele przykładów mężczyzn, którzy maltretują swoje kobiety. Znamy kilka przypadków ze świata show biznesu. Panowie uprawiający te same lub podobne dyscypliny w domu wyżywają się dodatkowo na swoich partnerkach. Sprawa ma wiele niewiadomych tylko Oni wiedzą co, tak naprawde wydarzyło się w ich mieszkaniu. Mam nadzieję, że winny będzie sprawiedliwie osądzony.

Podobne posty

Grupa dieta facebook
Grupa migrena facebook

Najchętniej czytane

OBSERWUJ MNIE NA

Napisz do mnie na kontakt@cocorose.pl

Znajdź mnie na

Jarek schudł z moją pomocą 30 kg! 
POLUB MÓJ FANPAGE po większą dawkę motywacji!