Jak schudnąć bez diety, wyrzeczeń i efektu jojo?

W jaki sposób pogodzić normalne życie z byciem fit i nie zwariować?

Konsultacje dietetyczne online

Jestem…

Hej, nazywam się Iza i jestem trenerem personalnym. Prowadzę konsultacje dietetyczne online, na których uczę swoich podopiecznych jak ułożyć dietę i trening, które pasują do ich stylu życia. Pomagam im schudnąć bez zbędnych restrykcji, wyrzeczeń i bez efektu jojo.

Byłam na wszystkich dietach, jakie tylko są możliwe. Zaczynając od diety dukana, kończąc na diecie kulturystycznej. Ćwiczyłam w domu
z Ewą Chodakowską, wykupowałam diety i plany treningowe od znanych, gwiazd fitnessu, brałam udział w wielu szkoleniach…. 

Przez kilka lat zmagałam się z zaburzeniami odżywiania. A przez kolejne wracałam do zdrowia, po tych wszystkich dietach i próbach osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Przez ten czas zdobyłam ogromne doświadczenie
i dziś, dzielę się nim z innymi osobami, aby nie popełniały tych samych błędów, były zdrowe i szczęśliwe.

 

jak schudnąć bez diety

Jestem świetna w tym co robię….

Moi podopieczni jedzą ulubione produkty, chodzą z rodziną
i przyjaciółmi do restauracji, a treningi są dla nich przyjemnością. Pomogłam im wyrzucić ze słownika słowo „niemożliwe”. Osiągają zamierzone rezultaty bez męczarni, wyrzeczeń i bez efektu jojo. Zachowując przy tym zdrowie
i energię. Wspaniale radzą sobie samodzielnie po zakończonej współpracy. 

Co jeść na diecie, żeby schudnąć i nie tyć? 

Wszystko, tylko z głową! 

 

Dieta i treningi są dla Nas, a nie my dla nich,
a ODCHUDZANIE to nie CZARY…

Jak szybko schudnąć? 

Wcale nie musisz jeść samych jaglanek, sałatek, suchego ryżu, kurczaka i stosować odżywek białkowych. Zdrowa dieta, to przede wszystkim dobrej jakości produkty, odpowiednia kaloryczność i jak najmniej stresu związanego z jedzeniem! 

Jedzenie ma dawać przyjemność i powera do działania, a nie być permanentną udręką. 

Podczas konsultacji dietetycznych uczę swoich podopiecznych jak nie tyć, a jeść praktycznie wszystko. U mnie w planie znajdzie się miejsce na pizzę i słodkości. Szkoda życia na rygorystyczne diety, kiedy można dobrze czuć się w swoim ciele i bez wyrzutów sumienia pozwolić sobie na małe co nie co…. Dieta bez diety? To możliwe.

Jak schudnąć bez efektu jojo?

Prawidłowa pula kalorii zagwarantuję schudnięcie bez efektu jojo. Wszystkiego krok po kroku dowiesz się na konsultacjach dietetycznych online. 

 

Zapisz się na konsultację dietetyczną online