ScrollToTop

6 lokali, gdzie zjesz pyszne burgery w Kielcach + zero rozczarowań [edycja 2017]

Zapoczątkowałam erę rankingów w Kielcach. Bardzo się cieszę z tego powodu natomiast szkoda, że ich celem jest jedynie nabijanie lików. W Kielcach to dopiero początki, więc na razie kolesiostwo na całego plus kompletny brak profesjonalizmu w postaci dodawania restauracji, w których nie jadło się danej potrawy (tak było napisane w recenzji), albo dodanie lokalu, który podaje na przykład zakalcowatą pizze w połączeniu z tanią szynką. REWELACJA po prostu… Wierzę, że obroni się prawda. Nie będę oszukiwać nigdy swoich czytelników. U mnie zawsze przedstawiam  NAJLEPSZE restauracje. Tam, gdzie zawsze zjesz pysznie a nie syf w ładnej oprawie. Nie znam żadnego restauratora osobiście w Kielcach, nie boję się zgłaszać reklamacji, nie boję się napisać, że coś jest niedobre.  A nawet, gdy poznam zawsze będę podchodzić do sprawy uczciwie. Nie tworzę wokół siebie kółka wzajemnej adoracji. Dobre restauracje powinny chcieć wiedzieć, że coś poszło nie tak. Kilku osobom się to nie spodoba a w zasadzie już się nie podoba. Trudno, ja na ich miejscu wprowadziłabym odpowiednie zmiany zamiast się obrażać. Wolałabym cieszyć się  z uczciwych recenzji niż pisanych przez kolegę, albo przez osobę, która martwi się tym, co powiedzą o niej inni, więc pisze o wszystkich dobrze. Dla mnie takie recenzje są nic niewarte…

Moje rankingi:
Top restauracje w Kielcach
Najlepsze pizzerie w Kielcach
5 miejsce z najlepszymi śniadaniami w Kielcach

Formalności mamy już z głowy, więc przejdźmy do rankingu opisującego najlepsze burgery w Kielcach.

Najlepsze burgery w Kielcach

*Wszystkie miejsca ułożone są alfabetycznie.

Burger & co – ul. Bodzentyńska 3/1

Pamiętam początki tego miejsca. Nieduży burger z maślaną bułeczką i cieniutkimi, domowej roboty frytkami. Uwielbiałam go! Naszły zmiany i burger zwiększył swoją objętość (to na plus), ale frytki niestety zostały zmienione na grube (tak jak wszyscy robią) poza tym mam wrażenie, że w ostatnim czasie jakość poszła w dół. Zwracam na to uwagę, aby nie iść w tę stronę. Restauracja w dalszym ciągu bardzo dobra, ale kiedyś było lepiej!

Burgery w cenie od 12-21 zł.

Burger & co

Face Burger Sandwich Burger Grill – ul. Piotrkowska 2

Niedawno otwarta burgerownia. Do wyboru dwa rodzaje bułek – ziemniaczana i maślana a jeśli nie lubicie wołowiny to nic  nie szkodzi. W lokalu burgery podawane są także z mięsa wieprzowego, drobiowego oraz jagnięciny i dziczyzny. Do tego ciekawe sosy m.in. słodko kwaśny czy serowy. Na razie byłam tylko raz i jestem bardzo zadowolona.

Burgery w cenie od 18 do 25 zł.

Burger w Face Burger

John Burg –  Galeria ECHO ul. Świętokrzyska 20 

Świetna restauracja do odwiedzenia będąc na zakupach w galerii. Nie musimy wybierać typowego fast fooda jakie oferuje nam galeria. Kawałek dalej możemy zjeść coś naprawdę dobrego i porządnego. Burgery w John Burgu przyrządzone są z wołowiny black angus, którą ja osobiście bardzo lubię.

Burgery w cenie od 16 do 22 zł.

Burger w John Burg

Maestro burger Mc Donald’s – ul. Armii Krajowej 1

Mc Donald’s zaszalał. Dla klientów stworzył maestro burger niczym nie różniący się od tych sprzedawanych w restauracjach. Nikt nie może narzekać, że burger ma masę konserwantów i innych cudów. Bułka z piekarni, grillowana wołowina, pieczarki podsmażone na maśle,  ser żółty,  warzywa. Wszystko świeże, niemrożone.

Cena burgera 18,50 zł.

Maestro Burger w Mc Donald's

Restauracja Boho – ul. Kapitulna 4 

Świetny lokal na wypad ze znajomymi. Dobra muzyka, piwo i? Burger.. Burger jest duży. Na 99% największy w Kielcach. Bułka z własnego wypieku. Bardzo lubię sos na bazie octu balsamicznego (tak myślę 🙂 ) dodawany do burgerów, które wspaniale łączy wszystkie składniki.

Burgery w cenie 21-29 zł.

Burger w Boho

Rocabilly Steakhouse & Whisky Bar 

Ta restauracja znalazła się w top restauracjach w Kielcach. W swojej ofercie posiada również burgery, tak więc nie mogło jej zabraknąć i w tym rankingu. Od całkiem niedawna Rocabilly wprowadziło burgerowe środy a wtedy czeka na nas pyszny special burger w niższej cenie.

 Burgery w cenie 22-39 zł. W burgerowe środy special burger 16 zł. Burger w Rockabilly

Rozczarowania

Jak już zdążyliście zauważyć zawsze na koniec rankingów pisałam rozczarowania. W przypadku burgerowni na razie nie natrafiłam stąd też brak tej części wpisu. Za rok pewnie coś się trafi, więc na pewno Was poinformuję.

Jeżeli chcielibyście zaprosić mnie do swojej restauracji by znaleźć się w top restauracjach w roku 2018 lub dowiedzieć się dlaczego nie uwzględniłam danej restauracji, proszę o kontakt przez mój fanpage.

Fanpage restauracji:
Burger & co
Face Burger
John Burg
Maestro Burger
Boho
Rockabilly

Podobne posty

Grupa migrena facebook
Grupa dieta facebook

Najchętniej czytane

OBSERWUJ MNIE NA

Napisz do mnie na kontakt@cocorose.pl

Znajdź mnie na