ScrollToTop

Pizza Hut express – pizza w 5 minut HIT czy KIT?

W Kielcach w wakacje powstała pizza hut express przy ulicy żytniej, czyli pizza w 5 minut. Byłam strasznie ciekawa i odwiedziłam to miejsce w dniu otwarcia. Niestety o pizzy w pięć minut nie było mowy. Zamówiliśmy, wtedy dwie duże pizze. Pierwsza została podana w 17 minut, druga w 22 minuty. Niestety jedna z nich była totalnie niewyrośnięta i niedopieczona, stąd też nie nadawała się do zjedzenia. Zgłosiliśmy reklamację. Na nową pizzę czekaliśmy około 10-15 minut. Jedną dostaliśmy w gratisie w ramach przeprosin. Ogólnie wizyta to porażka. Pizza fatalna, okropnie tłusta, zakalcowate ciasto i podstawowa kwestia, to czas oczekiwania niezgodny z reklamą.

Zobacz wpis:
Recenzja restauracji Żółty Słoń
Ale Babeczka – ale cukiernia w Kielcach
TOP restauracje w Kielcach

Pizza Hut express – czy da się zrobić pizzę w 5 minut?

Wczoraj, w optymistycznym nastroju postanowiłam spróbować jeszcze raz pizzy hut express. Tym razem w galerii handlowej Korona. W pierwszym dniu mogło nie pójść wszystko zgodnie z planem, ale po tak długim okresie czasu powinno być już wszystko dograne.

Na wejściu dowiedziałam się, że nie ma dużych rozmiarów pizzy, ponieważ jeśli pizza ma być podana w 5 minut, to koniecznie musi być mała 😉 Pani ciasto wyjęła z lodówki, mięso z torebki, ogólnie wszystko express, prawie jak zupki chińskie. Pozornie wszystko wyglądało całkiem nieźle.

Niestety od wakacji nic się nie zmieniło. Czas dograny, ale kosztem wielkości. Podstawa pizzy czyli ciasto – tragedia. Niewyrabiane na miejscu i nieprawidłowo wyrośnięte, w skrócie zakalec. Urosły nieco brzegi, ponieważ nie ma na nich żadnych dodatków. Wieprzowina podobno długo gotowana, w niskiej temperaturze, przywieziona w torebkach. W smaku bez rewelacji. Ogólnie pizza jeden wielki gniot. Rozmokła, zero chrupkości. Do tego zbite placki mozarelli, w ohydny sposób odchodzący od pizzy, a pod spodem ślimaczące się ciasto. Smaczne jedynie było chrupkie salami, pomidorki koktajlowe i rukola.

Zdecydowanie odradzam wizyty w tym lokalu. Tradycyjna pizza hut ok, ale nie express. A Was, jeśli najdzie ochota na pizze, odwiedzajcie tylko najlepsze pizzerie w Kielcach. Specjalnie dla Was stworzyłam ten ranking, aby nie było przykrych niespodzianek.

Podobne posty

Grupa migrena facebook
Grupa dieta facebook

Najchętniej czytane

OBSERWUJ MNIE NA
Sorry:

- Instagram feed not found.

Napisz do mnie na kontakt@cocorose.pl

Znajdź mnie na